Siųsti užklausą!
Paslaugos

SEO paslaugos

SEO paslaugos (search engine optimization) – tai procesas, per kurį yra siekiama, kad interneto svetainė atsidurtų aukščiausiose pozicijose paieškos sistemų rezultatuose. Kitaip tariant, tai internetinės svetainės pritaikymas įvairių paieškos sistemų algoritmams, kuriuos naudoja tokios paieškos sistemos kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Lietuviškai SEO – tai optimizavimas paieškos sistemoms.

Įsivaizduokite, jog esate bibliotekininkas. Pas jus ateina žmonės, ieškodami tam tikrų knygų, o tam, kad jūs rastumėte būtent tas knygas, kurių jie ieško, jums reikia turėti sistemą – visgi jūs esate atsakinga(s) už visas pasaulyje esančias knygas. Taigi, jūs įsidėmite kiekvieną žodį kiekvienoje knygoje, suskirstote jas į grupes pagal panašumus ir kiekvienai grupei sukuriate algoritmą. Tuomet, kai atėjęs žmogus nurodys jums žodžius iš knygos, kurią nori skaityti, jūs iškart žinosite, kurios knygos jis ieško. Tiesa, kadangi knygų pasaulyje – taip pat kaip ir internetinių tinklalapiu internete – yra begalės, jūs pasiūlysite savo skaitytojui  kelias knygas, tačiau kuo daugiau informacijos, pateiktos jūsų skaitytojo, sutaps su jūsų anksčiau tai grupei sukurtu algoritmu, tuo didesnė galimybė, jog pirmoji knyga ir bus ta, kurios ieško pas jus atėjęs žmogus.

Grįžtant prie interneto svetainių, SEO paslaugos – tai procesas, kurio metu siekiama sutvarkyti internetinį puslapį taip, kad jis būtų rodomas paieškos sistemų puslapiuose kuo aukščiau. Tinkamai atliktas optimizavimas paieškos sistemoms užtikrina internetinės svetainės matomumą, lankomumą ir, galiausiai, populiarumą. Negana to, gerai atlikta SEO optimizacija tinklapio lankomumą padidina ne kelis, o keliasdešimt kartų, o tai suteikia nemokamai pasiektą tikslinės auditorijos lankomumą. Tiesa, SEO paslaugos turi būti nuolat atnaujinamas, kadangi internete tinklapių yra begalės ir jų visų tikslas yra toks pats – būti populiaria, naudojama ir naudinga.

Google ir kitos paieškos sistemos jūsų tinklapį reitinguos aukščiau tuomet, kai jo turinys bus kokybiškas, kuo daugiau atitiks ieškomą informaciją, bei bus susietas nuorodomis su kitais autoritetingais interneto puslapiais. Tiesa, reikia turėti omeny, kad SEO atžvilgiu, svarbi yra būtent nuorodų kokybė, o ne kiekybė.

GraphicBox suteikia tiek vidinės, tiek išorinės SEO optimizacijos paslaugas. GraphicBox specialistai nuolat gilina savo žinias Google reklamos srityje, todėl jų internetinių svetainių optimizacijos būna atliktos pagal naujausias paieškos sistemų algoritmų tendencijas.

GraphicBox atlieka šias vidinio SEO optimizavimo paslaugas:

 • raktinių žodžių SEO optimizavimui analizė ir atranka; 
  • svetainės vidinės puslapių struktūros analizė ir raktinių žodžių priskyrimas konkretiems svetainės puslapiams;
  • svetainės vidinių puslapių adresų struktūros pakeitimai; 
  • tikslinių SEO duomenų (titlemetadescription) tekstų sukūrimas vidiniams svetainės puslapiams;             
  • svetainės vidinių puslapių turinio analizė ir reikiami pakeitimai bei papildymai;                  
  • papildomų vidinių puslapių sukūrimas;                 
  • vidinių ir išorinių nuorodų pavadinimų pakeitimai bei tikslinių tekstų nuorodų antraštėms sukūrimas;   
  • grafinių elementų (nuotraukų) failų optimizavimas bei jų aprašymų tekstų sukūrimas;     
  • programos (html kodo, stiliaus aprašų, skriptų) klaidų taisymas ir derinimas prie atitinkamų standartų;  
  • programos (html kodo, stiliaus aprašų, skriptų) optimizavimas;                  
  • svetainės spartos (duomenų bazės užklausų, serverio nustatymų) optimizavimas;                
  • svetainės puslapių medžio (Sitemap) failo sukūrimas ir užregistravimas paieškos sistemose;           
  • kiti aukščiau nepaminėti darbai susiję su pakeitimais svetainės “viduje”.              

SEO paslaugos – Graphicbox  

 

Internetiniu svetainiu kurimas

 


Išorinis SEO optimizavimas (Off-Site / Off-Page Optimization) – tai veiksmai, atliekami puslapio “išorėje”, pavyzdžiui, išorinių nuorodų į svetainę patalpinimas kitose svetainėse ar straipsnių su nuoroda patalpinimas tinklaraščiuose. Išorinis SEO optimizavimas daro įtaką interneto svetainės pateikimo paieškos sistemų rezultatų sąrašų pozicijose. Paieškos sistemos savo naudotojams stengiasi pateikti ne tik kuo tikslesnius, bet ir kuo populiaresnius rezultatus. Svetainės puslapis, į kurį nukreipia daug kitų šaltinių (interneto svetainių, naujienų portalų, nuorodų (įmonių) katalogų, tinklaraščių, socialinių tinklų ir pan.) paieškos rezultatuose bus pateikiamas aukščiau už puslapį, į kurį nukreipia mažiau šaltinių. Taip pat, svetainė ar el. prekybos portalas gali sulaukti daug papildomo srauto iš tinkamai sukurtos ir prižiūrimos Facebook ar Google+ socialinių tinklų paskyros.   

GraphicBox atlieka šiuos išorinio SEO optimizavimo darbus:           
• nuorodų į interneto svetainę talpinimas nuorodų (įmonių) kataloguose;                
• nuorodų į interneto svetainę talpinimas kitose (partnerių) interneto svetainėse;                 
• straipsnių su nuorodomis į interneto svetainę talpinimas naujienų portaluose ar tinklaraščiuose (blog’uose);
• nuorodų į interneto svetainę talpinimas forumuose;      
• pranešimų su nuorodomis talpinimas Facebook ir Google+ socialiniuose tinkluose.