mobiliu aplikaciju kurimas

MOBILIŲ APLIKACIJŲ KŪRIMAS

GraphicBox komanda užsiima mobilių aplikacijų – apps’ų – kūrimu – nuo pačių paprasčiausių, vos kelias funkcijas turinčių, iki rimtų, sudėtingų projektų. GraphicBox programuotojų bei dizainerių komanda ne tik sukurs mobilią aplikaciją, bet ir patars, kaip ją valdyti bei keisti einant laikui. Kompanijos darbuotojai nuolat atnaujina savo žinias apie mobilių aplikacijų kūrimą, nes tendencijos keičiasi dažnai ir madinga tampa nebemadinga. Mobilių aplikacijų kūrimas, arba apps kūrimas, susideda ne tik iš techninės pusės – reikia mokėti atrasti ir labiausiai tinkamą dizainą, kuris bus patogus vartotojui. Kadangi mobilios aplikacijos dažniausiai yra naudojamos įrenginiuose, kurie turi nedidelį ekraną, todėl funkcijų išdėstymas yra labai svarbu. Mobili aplikacija, norint vartotojui suteikti didžiausią naudą ir patogumą, turi būti gerai suprojektuota ir funkcionali.

GraphicBox atlieka šias mobilių aplikacijų kūrimo paslaugas:

  • Mobilių aplikacijų kūrimo dizainas;
  • Mobilių aplikacijų programavimas;
  • Mobilių aplikacijų integravimas į įvairias sistemas;
  • Mobilių aplikacijų tobulinimas bei klaidų taisymas.

 

Kas yra mobili aplikacija?

Mobili aplikacija (mobile app) – tai programinės įrangos aplikacija, specialiai sukurta tam, kad išmaniosios technologijos būtų dar naudingesnės kasdieniame gyvenime. Taip pat, mobilios aplikacijos yra naudingos klientų reikalaujančiam verslui, nes naudojantis aplikacijos platforma klientai gali būti pasiekiami dar paprasčiau, su jais galima interaktyviai bendrauti bei informuoti juos apie akcijas, ypatingus ar paskutinės minutės pasiūlymus ir t.t. Mobili aplikacija gali būti įdiegta bet kokiame jūsų kompiuteriniame įrenginy, kuris palaiko bevielio interneto funkciją, tokiame kaip išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris. Tiesa, mobilių aplikacijų nepalaiko personaliniai bei nešiojamieji kompiuteriai.

Mobilios aplikacijos buvo pradėtos kurti ne tik tam, kad supaprastintų mūsų rutiną, bet ir kad išnaudotų išmaniųjų telefonų techninius parametrus. Pavyzdžiui, žaidimų aplikacija įdiegta išmaniajame telefone iPhone išnaudos jo turimą akselerometro funkciją; arba nuotraukų retušavimo aplikaciją išnaudos mobilaus telefono kamerą.

Mobilios aplikacijos yra dažnai skirstomos pagal tai, kurioje platformoje aplikacija sukurta ir bus naudojama. Taigi yra web aplikacijos – tai tos, kurių nereikia atsisiųsti ir įdiegti į išmanųjį telefoną ar planšetę, užtenka jas pasiekti per savo įrenginio interneto naršyklę, ir nativeaplikacijos – tai aplikacijos, kurios yra sukurtos būtent specialiam įrenginiui ir po sukūrimo yra įrašomos tiesiai į jį. Tokios aplikacijos talpinamos mobilių aplikacijų internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip Google Play arba Apple App Store.

Kuo mobilių aplikacijų kūrimas gali būti naudingas verslui?

Mobili aplikacija jūsų verslui gali būti naudinga dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, jei jūs esate populiaraus restorano administratorius, ir sužinote, kad pora kompanijų, planavusių šį vakarą užsukti į jūsų restoraną, nebe atvyks, galite išplatinti atsilaisvinusios vietos pranešimą savo restorano lankytojams, kurie turi atsisiuntę jūsų mobilią aplikaciją, ir taip sulaukti naujų svečių. Iš šio pavyzdžio matyti, jog mobilios aplikacijos labiausiai atsiperka bendravime su savo klientais. Kadangi aplikacija leidžia siųsti jos vartotojams priminimus, žinutes, pranešimus, nuotraukas ir t.t., vartotojai jaučiasi arčiau kompanijos, kuria naudojasi, labiau įsisavina jos pasiūlą, labiau ja pasitiki.

Mobilių aplikacijų kūrimas – Graphicbox

 

Internetiniu svetainiu kurimas

 

 

 

 

Dauguma mobiliųjų aplikacijų pasiūloje yra sukurtos nemokamam naudojimui. Tačiau net 98% mobilių aplikacijų, esančių Google Play internetinėje parduotuvėje, yra nemokamos ir joms Google Play išnaudoja didžiausią dalį savo pajamų.

Tad kaipgi galima užsidirbti, jei valdai mobilią aplikaciją? Plačiausiai naudojamas būdas užsidirbti pinigų iš mobilios aplikacijos yra parduodant naudotojų informaciją trečiosioms šalims. Dažniausiai ta trečiąja šalimi būna su reklama susijusios kompanijos. Taip pat galima sukurti dvi mobilios aplikacijos versijas, kai viena – paprastesnė – yra skirta nemokamam naudojimui, o kita – premium versija – tiems, kurie ją nusiperka. Trečiasis būdas kaip užsidirbti sukūrus mobilią aplikaciją yra sukurti ir vidinę mobilios aplikacijos parduotuvę, kurioje naudotojai galės rasti papildomų aplikacijos funkcijų, tačiau už jas turės sumokėti. Dar galima leisti savo vartotojams naudotis nemokama mobilios aplikacijos versija tik tam tikrą laiką, o vėliau, norint naudotis aplikacija toliau, reikėtų už ją susimokėti. Taip pat galima ieškoti investuotojų, kurie norėtų arba nupirkti vystomą ar išvystytą mobilią aplikaciją iš kūrėjo arba teises į aplikaciją turinčio žmogaus ar kompanijos, arba investuoti į tolimesnį idėjos bei mobilios aplikacijos vystymą.