interneto svetainiu kurimas

INTERNETO SVETAINIŲ KŪRIMAS

Šiais laikais dažniausiai informacijos yra ieškoma internete. Internetinė svetainė yra tarsi jūsų įmonės vizitinė kortelė ne tik virtualioje erdvėje, tačiau ir apskritai rinkoje. Būtent jūsų kompanijos tinklapis formuoja jūsų įmonės įvaizdį ir daro įtaką kliento pasirinkimui. Dėl vis augančios rinkos, pasiūlos bei vartotojų norų, tinklalapių internete vis daugėja, tačiau tai nereiškia, jog jie visi yra sėkmingai veikiančios ir naudą nešančios interneto svetainės. Šiuo metu išsiskirti iš kitų gali tik kokybe ir paprastumu (buvimu customer-friendly), o tai yra vienos svarbiausių GraphicBox komandos vertybių.

GraphicBox atlieka šias internetinių svetainių kūrimo paslaugas:

  • Internetinių svetainių dizaino kūrimas;
  • Internetinių svetainių programavimas;
  • Klientų dizaino adaptacija turinio valdymo sistemoms;
  • Reikalingo funkcionalumo programavimas;
  • Svetainių tobulinimas bei klaidų taisymas;
  • Interneto svetainės pritaikymas planšetiniams kompiuteriams bei mobiliesiems telefonams.

Šiandien  kūrimas grindžiamas dideliu dėmesiu vartotojo patirčiai. Vis labiau populiarėjant mobiliųjų bei išmaniųjų įrenginių naudojimui, interneto svetainių kūrėjai yra priversti ieškoti sprendimų, kurie leistų vartotojui suteikti kuo geresnę naršymo patirtį, naudojant bet kurį išmanųjį įtaisą. Modernus, originalus ir funkcionalus dizainas geba atkreipti vartotojo dėmesį ir nukreipti jį ten, kur nori svetainės kūrėjas. Priversti vartotoją atlikti veiksmą (pavyzdžiui, paspausti ant nuorodos, įsigyti prekę, pasinaudoti įmonės teikiama paslauga, perskaityti būtent tam tikrą informaciją, susisiekti su paslaugos tiekėju ir t.t.) yra svarbiausias tikslas, kurį profesionalūs dizaineriai padeda įgyvendinti nuo pat idėjos vystymo, iki svetainės paleidimo. GraphicBox dizaineriai tai daro pasitelkdami savo išsilavinimą bei išmonę šioje srityje, taip pat neleidžia sau atitrūkti nuo naujausių svetainių kūrimo tendencijų lankydami tiek kūrybiškumo, tiek techninius kursus bei seminarus.

Jeigu jūsų kompanija jau turi internetinę svetainę, tačiau ji nebuvo kurta su profesionalaus programuotojo ir dizainerio pagalba, atėjo metas ją atnaujinti. Tai tik padės jums pasitikėti savo verslu, o jūsų klientams tai bus įrodymas, jog jūsų kompanijai sekasi.

Kompanija, turinti savo internetinį puslapį, sutaupo ir dalį kaštų, mat nereikia rūpintis įmonę reklamuosiančiomis brošiūromis, kurių spausdinimas yra itin brangus, taip pat sutaupoma ir personalo atžvilgiu, mat turint internetinę svetainę tereikės mokėti už jos prižiūrėjimą, kai, pavyzdžiui, brošiūras turėtų kiekvieną mėnesį ar kas sezoną išnešioti papildomai samdomi žmonės.

Dabartiniais duomenimis, 90 procentų žmonių, turinčių prieigą prie interneto, per pastaruosius dvylika mėnesių yra kažą pirkę ar pasiekę internetu. Žiūrint į šią statistiką, neturint savo įmonės interneto svetainės yra didelė rizika prarasti potencialų klientą.

Interneto svetainių kūrimas – Graphicbox

Internetiniu svetainiu kurimas

Interneto svetainių kūrimas – kodėl verta investuoti?

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau vis dar yra įmonių, neturinčių savo interneto svetainės. Tokių kompanijų vadovai į klausimą kodėl taip yra, dažniausiai atsako, jog taupo pinigus ir/arba jų klientai juos pasiekia paprastuoju būdu, t.y. ateidami į jų parduotuvę ar paskambinę į ofisą. Tikras verslininkas visuomet nori ir turi žinoti, kas yra jo klientai ir kur jie yra. Tačiau pagalvokime iš klientų perspektyvos: o kas, jei klientai žino apie jūsų produktą ar parduodamą paslaugą, tačiau negali su jumis susisiekti? Tai ir yra viena didžiausių rizikų, kurias priima kompanijos, neturinčios internetinės svetainės.

Labai svarbu, kad jūsų kompanijos internetinis puslapis atitiktų jūsų kompanijos tiek parduodamas, tiek skatinamas vertybes. GraphicBox dizainerių komanda padės jums apipavidalinti norimas vertybes ir jas perkels į skaitmeninę erdvę. Modernus bei funkcionalus internetinis puslapis taip pat padės jums ir jūsų verslui gauti norimą paramą iš banko ar galimų investuotojų. Negana to, savo internetinėje svetainėje galėsite publikuoti ne tik savo produkciją ar teikiamas paslaugas, bet ir galėsite su savo svetainės lankytojais dalintis tuo, kas jums rūpi – juk tik jūs nurodysite, kas ir kaip turi būti talpinama jūsų tinklalapy.

GraphicBox programuotojai bei dizaineriai su savo klientu dirba nuo pat pradžių – t.y. nuo pačios idėjos gvildenimo ir jos pritaikymo dabarčiai bei skaitmeninei erdvei. Vėliau, kai idėja jau yra paruošta apdirbimui, programuotojai imasi techninio darbo, o dizaineriai užtikrina paprastą bei estetišką kliento internetinės svetainės išvaizdą. Turint internetinę svetainę, atsiveria naujos rinkodaros galimybės, kurios dėl mažiau personalo poreikio bei fizinės vietos nereikėjimo padės pasiekti norimus rezultatus sutaupant didelę dalį pinigų. Verta paminėti ir tai, jog susikūrę internetinį puslapį turėsite galimybę turėti individualų elektroninio pašto adresą, kuris tik padės išlikti profesionalu rinkoje.

Interneto puslapių kūrimas – tai itin plati sąvoka, neapsibrėžianti reprezentacinės svetainės apibūdinimu, todėl jei turite idėją ar poreikį nestandartiniam funkcionalumui, pasidalinkite ja su GraphicBox ir tai bus įgyvendinta.

Internetinių puslapių kūrimas