Siųsti užklausą!
Paslaugos

Internetinių projektų priežiūra

Norint sukurti aukšto lygio internetinį projektą neužtenka jo paleisti į internetinę erdvę. Taip pat svarbu yra jį prižiūrėti, išlaikyti bei, laikui einant, keisti ir adaptuoti naujiems vartotojams. Dažnai įmonės darbuotojai neturi laiko bei reikalingų žinių projektams prižiūrėti, tuomet jų populiarumas bei matomumas mažėja ir taip internetinis projektas netenka prasmės. GraphicBox komanda pasirūpins jūsų internetinio projekto idėja – nuo pradžių, kai dar tik galvojate, kaip reikės aplenkti konkurentus, iki pat tol, kol ateis laikas ją atnaujinti ir pritaikyti jau spėjusiai pasikeisti auditorijai.

Internetinių puslapių tik daugėja ir tokią tendenciją lemia ne tik pasiūlos didėjimas visose rinkose, bet ir įmonės, pagaliau pasivijusios naująjį amžių ir supratusios, jog visų pirma klientas jų ieškos internete, o tik vėliau – nurodytoje gatvėje. Tam, kad jūsų internetinis puslapis ar internetinė parduotuvė išsiskirtų iš galybės kitų, reikia, kad jis būtų itin patogus ir pritaikytas kliento poreikiams. Sukurti internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę neužtenka sudėti savo įmonės paslaugų ar prekių, reikia atsakingai atrinkti tik tas web svetainės funkcijas, kurių tikrai reikės jūsų klientui, nepaisant to, kokias jas turi jūsų konkurentai. Galbūt būtent tai, jog jūsų interneto svetainės ar internetinės parduotuvės platforma bus itin patogi naudotis, o jūsų kompanijos ir/ar siūlomos paslaugos mobili aplikacija klientus informuos būtent apie tai, apie ką jie ir nori būti informuoti, ir lems jūsų atitrūkimą nuo konkurentų. GraphicBox programuotojų bei dizainerių komanda padės jums atskirti svarbiausius jūsų kompanijos bruožus, pasiūlys jums patį geriausią dizainą siekiamam rezultatui gauti: ar tai bus naujų vartotojų siekimas, ar – pardavimų didinimas, ar tiesiog informacijos skleidimas. GraphicBox mato rezultatus paprastume bei estetikoje. Visi jų jau įgyvendinti projektai pasižymi būtent patogumu klientui bei nepriekaištinga estetika visose platformose, ar tai būtų didelės rezoliucijos internetinis puslapis, ar – nedideliam ekranui pritaikyta mobili aplikacija.

Internetinių projektų priežiūra – Graphicbox

 

Internetiniu svetainiu kurimas

GraphicBox komanda nuolat atnaujina savo žinias įvairiuose programavimo, web svetainių estetikos, SEO optimizavimo mokymuose bei seminaruose, todėl jų siūlomos išeitys bei funkcijos visuomet atitinka dabartį ir yra orientuotos į ateitį.