elektronines parduotuves kurimas

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

“GraphicBox” atlieka šias elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas:

 • Elektroninės parduotuvės dizaino kūrimas;
 • Elektroninės parduotuvės programavimas;
 • Elektroninės parduotuvės integracija į buhalterinės apskaitos programas;
 • Klientų dizaino adaptacija elektroninei parduotuvei;
 • Reikalingų modulių programavimas;
 • Elektroninės parduotuvės tobulinimas bei klaidų taisymas;
 • Internetinės parduotuvės kūrimas

 

Greitai tobulėjantis pasaulis verčia prijungti vis daugiau išmaniųjų technologijų į kasdienį gyvenimą. Šiuolaikinio žmogaus nebegalime įsivaizduoti be informacinių technologijų: kone kiekvienas turi ir išmanųjį telefoną ir nešiojamąjį kompiuterį, o kai kurie ir planšetę, stacionarų kompiuterį ir t.t. Didelė dalis gyvenimo – tiek asmeninio, tiek profesinio – persikėlė į virtualią erdvę, būtent dėl to klesti virtualios prekybos sektorius. Internete dabar galima nusipirkti viską: maistą, drabužius, avalynę, baldus, knygas, kosmetiką, buitinę techniką ir t.t. Taigi, į ką verta atkreipti dėmesį, planuojant kurti el. parduotuvę?

 

Internetinė parduotuvė – ką reikia žinoti pradedant?

Visų pirma, reikia paminėti, jog elektroninės parduotuvės nauda yra akivaizdi tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

Privalumai pirkėjui, pasirinkusiam naudotis elektronine parduotuve:

 • gali įsigyti prekes, neišėjus iš namų;
 • gali patogiau lyginti prekių kainas, parametrus, pirkimo sąlygas ir t.t.;
 • turi kur kas platesnį produktų pasirinkimą;
 • elektroninė parduotuvė veikia visą parą, septynias dienas per savaitę, todėl žmogaus pirkimo nevaržo nurodytas parduotuvės darbo laikas;
 • apsipirkimas internetinėje parduotuvėje užima kur kas mažiau laiko nei apsipirkinėjimas prekybos centruose, taip pat yra sutaupomi transporto kaštai.

Privalumai pardavėjui, pasirinkus prekiauti internetinėje parduotuvėje:

 • internetinė parduotuvė leidžia sutaupyti daug kaštų, reikalingų parduotuvės patalpų nuomai, įrengimui, personalo atlyginimui, įvairiems mokesčiams mokėti;
 • elektroninės parduotuvės kaštai yra tiesiogiai susiję su pačia interneto svetaine, t.y. bankiniai pavedimai priimant pirkimą bei prekių išsiuntimas.
 • internetinė parduotuvė nereikalauja interjero, išorinių atskiriamųjų ženklų, specialių baldų;
 • prekiaujant internetinėje parduotuvėje pardavėjui yra daug paprasčiau pasiekti platesnę auditoriją: žmones užsienyje, žmones, gyvenančius toliau nuo didžiųjų miestų ar prekybos centrų, neįgaliuosius;
 • galimybė keisti ir kontroliuoti iš elektroninės parduotuvės išeinančią informaciją, akcijas ar specialius pasiūlymus realiuoju laiku;
 • galimybė keisti internetinės parduotuvės dizainą, kompanijos logotipą, pasiūlą realiuoju laiku, nepraleidžiant daug laiko bei neišleidžiant papildomų pinigų.

 

Akivaizdi abipusė nauda lemia elektroninių parduotuvių populiarumą bei sėkmę. Tačiau norint užsiimti prekyba internetu, reikia ne tik kokybiškų, paklausių prekių geromis kainomis, bet ir naujoviškos, klientui patogios bei akį traukiančios internetinės parduotuvės. Tuo ir rūpinasi GraphicBox komanda. Elektroninės parduotuvės kūrimas galimas naudojant įvairias platformas. Savarankiškų e-komercijos platformų pasirinkimas yra didelis:

Elektroninės parduotuvės kūrimas – Graphicbox

 

 

Internetiniu svetainiu kurimas

 

Magento – viena populiariausių platformų pasaulyje. Magento turi dvi versijas: nemokamą, skirtą bendruomenei, ir mokamą, skirtą didesnėms įmonėms. Internetinės parduotuvės kūrimas naudojantis šia platforma sparčiai populiarėja, nes pasižymi plačiu funkcijų spektru. Su Magento vartotojas gali kurti kelias elektronines parduotuves vienu metu, taip pat gali jas administruoti. Specialūs Magento parametrai leidžia optimizuoti laiką ir pasiekti geriausią rezultatą.

OXID eSales – kaip ir Magento turi ir mokamą ir nemokamą versijas, kurias vartotojas pasirenka priklausomai nuo savo įmonės dydžio. Elektroninės parduotuvės kūrimas naudojantis šia platforma pasižymi lanksčiu ir geriausiai pritaikomu sprendimu, renkantis greičiausią kelią, norint išvystyti populiarią elektroninę parduotuvę mažiausiais kaštais. Taip pat, OXID garsėja viena patogiausių integruoto turinio valdymo sistemų.

PrestaShop – Europos internetinių parduotuvių kūrimo lyderis. Elektroninės parduotuvės kūrimas šia platforma labiau domins mažas ir vidutines įmones, naujausia versija suteikia pardavėjams ypač plačias ir praktiškai neribotas galimybes el. parduotuvių srityje. PrestaShop pasižymi itin geromis galimybėmis valdyti kelias e-parduotuves iš paties administravimo lango greičiau, paprasčiau ir pigiau.

GraphicBox dažniausiai svetaines kuria naudodami PrestaShop platformą. Tai – viena iš funkcionaliausių programų, turinti daugiau nei 300 skirtingų valdymo funkcijų.

GraphicBox turi platų specialistų ratą, kurie neleidžia jų klientams atitrūkti nuo šiuolaikinių elektroninių parduotuvių dizaino tendencijų. Patyrusi programuotojų bei web dizainerių komanda nuolatos gilina žinias įvairiuose kursuose bei seminaruose, taip neleisdami sau atsilikti nuo sparčiai augančios internetinių parduotuvių rinkos.