Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas Interneto svetainių kūrimas | Tinklapių kūrimas Programavimo paslaugos Mobilių aplikacijų kūrimas Procesų optimizavimo sistemos verslui Internetinių projektų priežiūra

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS KŪRIMAS

Atliekame šias elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas:

  • Elektroninių parduotuvių dizaino kūrimas;
  • Elektroninių parduotuvių programavimas;
  • Integracijos į buhalterinės apskaitos sistemas;
  • Klientų dizaino adaptacija elektroninei parduotuvei;
  • Reikalingų modulių programavimas;
  • Elektroninės parduotuvės tobulinimas bei klaidų taisymas.
  • Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas: ką reikia žinoti?

Šiuolaikinis žmogaus sunkiai įsivaizduojamas be informacinių technologijų. Didelė dalis gyvenimo – ir asmeninio, ir profesinio – persikėlė į virtualią erdvę, būtent todėl klesti virtualios prekybos sektorius. Internete galima nusipirkti bene viską: maistą, drabužius, baldus, knygas, buitinę techniką ir t.t.
Elektroninės parduotuvės nauda yra akivaizdi ir pirkėjui ir pardavėjui. Klientas gali įsigyti prekes neišeinant iš namų, lyginti prekių kainas paprasčiau ir patogiau, taip pat turi didesnį produktų pasirinkimą. Maža to, parduotuvė veikia 24/7, todėl žmonės apsipirkti gali ne tik nurodytu darbo laiku, bet tada, kai jiems tai yra patogiausia. O svarbiausia – apsipirkimas internetinėje parduotuvėje užima daug mažiau laiko, nei apsipirkinėjimas prekybos centruose. Pardavėjui internetinės parduotuvės leidžia sutaupyti daug kaštų, reikalingų parduotuvės patalpoms, įrengimui, personalui, mokesčiams mokėti. Todėl verslą internete pradėti kainuoja mažiau, paprasčiau pasiekti potencialų pirkėją ir sukurti nuolatinių klientų ratą. Prekiaujant internetinėje parduotuvėje daug paprasčiau pasiekti platesnę auditoriją: neįgaliuosius, žmones, gyvenančius toli nuo didžiųjų miestų ir prekybos centrų, žmones užsienyje. Dar vienas interneto parduotuvės pliusas – galimybė keisti ir kontroliuoti informaciją, akcijas ar specialius pasiūlymus realiuoju laiku.
Abipusė nauda lemia elektroninių parduotuvių populiarumą. Tačiau norint užsiimti prekyba internetu reikia ne tik kokybiškų, paklausių prekių geromis kainomis, bet ir tinkamos internetinės parduotuvės. Tuo gali pasirūpinti GraphicBox komanda. Elektroninės parduotuvės kūrimas galimas naudojant įvairias platformas. Savarankiškų e-komercijos platformų pasirinkimas didelis:
Magento – viena populiariausių platformų pasaulyje. Magneto turi dvi – nemokamą versiją skirtą bendruomenei ir mokamą, bei skirtą didesnėms įmonėms – versijas. Elektroninės parduotuvės kūrimas  šia platforma sparčiai populiarėja, nes pasižymi plačiu funkcijų spektru. Galimas kelių elektroninių parduotuvių kūrimas ir administravimas, specialūs įrankiai optimizuoti laiką ir pasiekti geriausią rezultatą, optimizacija paieškos varikliams.
OXID eSales – kaip ir Magneto turi ir mokamą ir nemokamą versijas, priklausomai nuo įmonės dydžio. Elektroninės parduotuvės kūrimas šia platforma pasižymi lanksčiu ir geriausiairitaikomu sprendimu, renkantis greičiausią kelią populiarios elektroninės parduotuvės link mažiausiais kaštais. Taip pat, OXID garsėja viena patogiausių, integruotų turinio valdymo sistemų.PrestaShop – Europos internetinių parduotuvių kūrimo lyderis. Svetainių kūrimas šia platforma labiau domins mažas ir vidutines įmones, naujausia versija suteikia pardavėjams ypač plačias ir praktiškai neribotas galimybes el. parduotuvių srityje. PrestaShop pasižymi itin geromis galimybėmis valdyti kelias e-parduotuves iš to paties administravimo lango greičiau, patogiau ir paprasčiau.
 
Dažniausiai svetaines kuriame  naudodami PrestaShop platformą. Tai viena iš funkcionaliausių programų, turinti daugiau nei 300 valdymo funkcijų.

Susiję projektai

bluefin.nubluefin.nu GerimuMeistrai.ltGerimuMeistrai.lt O-D-AO-D-A